České filmy


Oblíbený polský seriál z období 2.světové války

ČTYŘI Z TANKU A PES


Janek, Gustík, Oleg, Tomáš, Lidka, Marusja, tank č.102 Rudy, pes Šarik - kdo by je neznal...

Všichni jsou hrdiny velmi úspěšného polského seriálu ČTYŘI Z TANKU A PES. V Polsku, kde seriál v roce 1960 vznikl se těšil obrovské popularitě, která si vyžádala neustále natáčení novějších částí. Seriál byl natáčen ve třech pokračováních a celkenm bylo natočeno 21 dílů. V Polsku se seriál těší obrovské popularitě i dnes. Za vše hovoří to, že byl vysílán na většině polských stanic ať už veřejnoprávních nebo komerčních, terestrálních nebo satelitních. Vydán byl také na většině zvukových i obrazových nosičů např: audio kazety, CD, Cd ROM, VCD, SVCD,VHS a nejnověji též na DVD.

Jsem sběratelem válečných filmů a seriálů tzv.Východní fronty

a to převážně na nosičích DVD, případně VHS.Jsem vlastníkem i tohoto skvělého seriálu 4 z tanku a pes na DVD. Ve své sbírce mám i několik dalších skvělých filmových a televizních titulů týkajících se 2.světové války./např.seriály Kapitán Kloss,17 zastavení jara,Osvobození,filmy: Sokolovo,Tanková Brigáda,Osvobození Prahy,Zbraně pro Prahu,Uloupená hranice,Práče,Němá barikáda,A jitra jsou zde tichá,Hořící sníh a desítky dalších. Sbírám však výhradně filmy z produkce bývalých států ČSSR,SSSR,Polska,NDR.Tedy pouze tituly o 2 světové válce týkající se východní fronty.

Hledám lidi, kteří mají stejný zájem a také sbírají válečné filmy.

Mám zájem ať už o vzájemnou výměnu, případně od Vás nějaké Vaše tituly odkoupím. Máte-li mi co nabídnout, určitě mne kontaktujte na email :ctyriztanku@seznam.cz a dohodneme se...seznam Válečných filmů které vlastním si můžete stáhnout ZDEPo dlouhé době se mi podařilo získat kompletní seriál S NASAZENIM ZIVOTA - KAPITÁN KLOSS a OSVOBOZENÍ 1 - 5 díl v čestině !!! Nabízím na výměnu!!!


Napište mi!

Copyright © jrcv 2004
This Home Page was start open 1.februar 2005
webmaster ji.ro@seznam.cz